אודות

פסטיבל חדש בעיר אילת!
פסטיבל "גיטרה בים האדום" #1

13 – 15 בפברואר, אילת
מנהל אומנותי: רוני חוס, הפקה: קבוצת הפורום
הנהלת הפסטיבל: התאגיד העירוני לתיירות אילת

סופשבוע של הופעות חיות, גיטרות, מיתרים, כיתות אמן וג'אמים מסעירים עד השעות הקטנות של הלילה

בחורף הקרוב, העיר אילת תיערך לשלושה ימי פסטיבל חדש שכולו סביב גיטרה –

מהגיטרה הקלאסית של אהוד בנאי דרך סאונד הגיטרה היווני של אריס סאן שינוגן ע"י ברי סחרוף, יהודה קיסר ועוד, מהבלוז האמריקאי של שליחי הבלוז ועד הבוזוקיטרה הייחודית עם 14 המיתרים שהמציא יוסי סאסי, מהגיטרה העמוקה של מיכה שטרית ועד הפריטה הספרדית של שלמה יידוב,

וממנגינת הבס של אולארצ'יק ועד הצליל של להקות הקצב עם רומנו ובודגוב.

בנוסף לכל אלו גם כמה מגיבורי הגיטרה הישראלים הגדולים כמו מורדי פרבר, אבי סינגולדה וארז נץ יופיעו בפסטיבל ויחשפו בפני הקהל מעט מהאופן שבו הגיטרה השפיעה עליהם.

האילתים אוהבים לארח, זה כבר ידוע.

ועכשיו גם בחורף, עם מוזיקה טובה, שמש וים- חופשת הקיץ המושלמת, אבל בחורף!

רשת ישרוטל מציעה חבילות אירוח למלון הפסטיבל ולמלונות הרשת – חבילות הכוללות לינה וכרטיסים למופעים השונים. מלון 'ישרוטל אגמים' שופע האווירה והצ'יל-אאוט נבחר לארח את פסטיבל "גיטרה בים האדום" #1  כמלון הרשמי של הפסטיבל. במשך ימי הפסטיבל יתמלא 'ישרוטל אגמים' בצלילים ובמקצבים המרגשים, וינעים את זמנם של אורחי הפסטיבל בחוויה שלמה ומושלמת עם כיתות אמן בבקרי שישי ושבת וג'אמים סוערים עד אור הבוקר.

רוני חוס, המנהל האומנותי של הפסטיבל: " אני שמח להזמין אתכם לפסטיבל הגיטרה הראשון באילת. סופ"ש שכל כולו מוקדש לכלי הנגינה מהמרגשים, המשפיעים והחשובים שידע עולם המוסיקה. "

מר יוסי חן, מנכ"ל תאגיד התיירות אילת: " שנים רבות רצינו לקיים את פסטיבל הגיטרה באילת, אני שמח שבשלו כל התנאים לקיומו עם תכנית החורף הגדולה של 35 פסטיבלים ב – 5 חודשים WINTER SUN FESTIVAL . אני נרגש מהתוכנית העשירה, המגוונת והמעולה שמוצגת. הפסטיבל הינו הצדעה לנגני הגיטרה הישראלים והבינלאומיים, עם מופעי מקור יחודיים. אני סמוך ובטוח כי פסטיבל זה יהפוך למסורת בעיר אילת לצד פסטיבלים מוכרים נוספים המתקיימים בה כבר למעל 30 שנה. עונת החורף באילת היא תקופה בה הטבע מתחדש, הטמפרטורות נעימות, הקהל בינלאומי והתרבות בפריחתה ואני מזמין אתכם לשלב חופשה קסומה עם פסטיבל מוזיקלי מצוין בעיר אילת".

מר מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת: "העיר אילת המארחת עשרות כנסים ופסטיבלים מוסיקליים מובילים במהלך כל השנה, מציעה בחורף הקרוב 35 פסטיבלים במהלך חמישה חודשים. אחד מהם, חדש ומרגש במיוחד הוא פסטיבל הגיטרה עליה יפרטו באהבה משך שלושה ימים, אמנים מובילים. אני שמח להזמין את כולם ליהנות מחוויה מוסיקלית איכותית ומשובחת בצד עיר קסומה עם מפרץ מדהים ושמש חורפית נעימה."